تماس با ما
فکس :
نشانی :
تهران ، خیابان خالد اسلامبولی ، خیابان بیستم ، کوچه اسعدی ، پلاک 18 ، کد پستی : 1511845111
پست الکترونیک :
info@sadiinvestment.ir
سوالات متداول

هر کسی با هر سن و مدرک تحصیلی می‌تواند در این بازار به معامله بپردازد. کافی است کد بورسی داشته باشید. کدی که شناسه شما در سازمان بورس و اوراق بهادار محسوب می‌شود. کارگزاری‌ها با دریافت مدارک و طی مراحل خاصی، کد بورسی را به صورت رایگان برای کاربران خود صادر می‌کنند. تنها هزینه‌ای که لازم است پرداخت کنید، مربوط به ثبت نام در سامانه سجام است.

به یکی از کارگزاری‌های بورس اوراق بهادار مراجعه ‌کنید، می‌توانید به رایگان یک کد آنلاین بگیرید و از آن به بعد همه معاملات خود را فقط از پشت کامپیوتر و پنل معاملاتی کارگزاری خود انجام دهید.

برای داشتن یک سرمایه‌گذاری پر سود، باید سهمی را انتخاب کنید که احتمال افزایش قیمت بیشتری داشته باشد. این پیش‌بینی بر اساس تجزیه و تحلیل بازار انجام می‌شود.

حداقل سرمایه‌گذاری در بازار سرمایه در شرایط فعلی 500 هزار تومان می باشد. یعنی اگر قصد خرید هر سهمی را داشته باشید، باید در هر سفارش، مبلغ سفارش شما 500 هزار تومان باشد. البته در هنگام خرید عرضه‌های اولیه (در روز عرضه) این محدودیت وجود ندارد.

پورتفو، پوتفوی یا Portfolio واژه‌ای است که به یک مفهوم ساده اشاره دارد: مجموعه‌ای از دارایی‌ها و سهامی که یک فرد خریداری کرده است. با تشکیل این سبد، ریسک غیر سیستماتیک کاهش می‌یابد. وقتی چند نوع سهم را خریداری کرده باشید، ریسک خود را کاهش داده‌اید. در واقع سود یک سهم می‌تواند ضرر یک سهم دیگر را جبران کند.

شرکت های هم‌گروه